Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yedinci Hayat izle (2017) Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yedinci Hayat izle (2017) Türkçe Dublaj

Çok yakın olan bir gelecekte dünya nüfusu kontrol edilemez boyutlara ulaşır. Nüfus çoğunluğu olduğu için ulaşım yiyecek giyecek gibi şeylerde de çok zorluklar meydana gelmeye başlar. Bunun yanı sıra da dünya da kullanılabilirlik çok aza kadar düşer. Hemen hemen dünya da ki tüm kaynaklar tükenip, kıtlık baş gösterince, bütün ailelere tek çocuk kotası konulmuştur. Tek çocuktan fazla çocuğu olanlar maddi durum konusunda yardım alamayacağı için eller de olmayan çok sayı da zorluklar da onlar için akıllara durgunluk verecek boyuta da gelmeye başlamıştır. Ama bu ceza da onlar için yeterli değildir. Çünkü nüfusta hiç bir azalma olmamaktadır. Devletin kendi kafasına göre almış olduğu bir karar vardır.
Yedinci Hayat izle, Yedinci Hayat tek parça izle, Yedinci Hayat full izle,

Yedinci Hayat izle

Tek çocuktan fazla çocukları olan ailelere içlerinden en sevdiği almalarını söylerler. Bu durumdan sonra da devlet almış olduğu karar olan tek çocuktan diğerlerini öldürmeye başlar. Böyle bir ortamda yediz çocukları olan bir baba aklını başına getirir ve bu durum altından kimseyi öldürmeden nasıl çıkacağını düşünmekten başka hiç bir şey yapmaz. Şu ana kadar binlerce kişi öldüğü için kendilerine de az kişi kaldığını düşünür. O an gelecek diye hızlı hızlı planlar yapmaktadır. Çocuklarını evinde herkesten saklayarak büyütür. Haftanın yedi gününün isimleriyle adlandırdığı kızları haftanın 1 günü sırayla dışarı çıkmakta,dır.
Yedinci Hayat 720p izle, Yedinci Hayat 2017 izle, Yedinci Hayat full hd izle,

Yedinci Hayat full hd izle

Böylelikle de şu an da hiç bir sıkıntı yok gibi görünmektedir. Evin dışında ortak Karen Settman kimliğini kullanmaktadırlar. Hepsi de dışarı da güzel bir hayat olduğunu bildiği için tekrar tekrar dışarı çıkma istekleri artacak. Ama hayatta kalmak için babalarının yaptığından dışarı çıkmak istemezler. Bu şekilde artık yetişkin olan yedizler, günün birinde Pazartesi adı verdiği evlatları ile eve gelmemesiyle hep birlikte dışarı çıkıp kardeşlerini aramak zorunda kalacaklardır. Ama nerede ne yaptıklarını hiç biri de bilmiyor olsa da konular kendileri için çok ama çok farklı yollara ilerlemektedir. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.
Yedinci Hayat türkçe dublaj izle, Yedinci Hayat tek parça full hd izle.

Tür: 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Tommy Wirkola

Oyuncular: Noomi Rapace , Willem Dafoe , Glenn Close , Robert Wagner , Marwan Kenzari

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?