Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yıldızlararası izle 2014 Türkçe Dublaj 720p

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Yıldızlararası izle 2014 Türkçe Dublaj 720p

Yıldızlararası izle, Yakın bir geleceği ele almak da olan filmin yönetmenliğin de Christopher Nolan gibi bir isim yer almaktadır. Christopher adın da ki bu yönetmen film de oldukça gerçekçi sahneleri kendisi gördüğü zaman kendisi bile etkilenmiştir. Yıldızlararası türkçe dublaj izle, Her neyse lafı fazla uzatmadan şimdi kısa bir şekilde de olsa filmin içeriğini sizlere sunalım. Film de yaklaşık elli yıl sonrasında kuraklık ve kıtlık oldukça boy gösterecek. Yıldızlararası 720p izle, Bu durum altında ise insanlar birbirlerini öldürüp giderlerini azaltmaya çalışmaya başlayacak.

Yıldızlararası izle

Ölümlerin arttığı bu günler de bir an önce kıtlık ve diğer bir çok olumsuz şeye anlam kazandırmak adına da deneyler yapmaya başlarlar. Yıldızlararası full izle, Ama hiç bir deney kıtlığı giderecek kadar gelişmiş boyutta değildir. Her geçen gün dünyanın sonunun geldiğini çok sayı da kişi düşünmeye başlamıştır. Yıldızlararası tek parça izle, Çünkü dünya üzerinde insanın yaşamını sağlayacak hiç bir şey kalmamaya başlamıştır. Yok olmak üzere olan insan ırkı kendi sonlarının gelmemesi adına da büyük çabalar sarf ederler. Yıldızlararası full hd izle, Bir gün elbet bu çabaların sonucu olacak gibi görünse de şu an da hiç bir deney iyi bir amaç gibi görünmez.

Yıldızlararası türkçe dublaj izle

Ama bir kişinin istem dışı görmüş olduğu delik vardır. Yıldızlararası tek parça full izle, O delik ise bir solucan deliği olduğu için insan ırkına bu delik bir umut olur. Çünkü solucanlar yaşam yeri olmayan yerler de yuva yapmazlar. Çok insan bunu araştırmaya başlamış olsa da uzaya dahi yaşam yerleri araştırmaya giden çok sayı da astronot vardır. Yıldızlararası 2014 izle, Bakalım bunca araştırma sonucunda insan ırkı daha ne gibi zorluklar çekecek. Yıldızlararası donmadan izle, Filmin ilerlemek de olan sahnelerin de her şeyi anlamış olacaksınız. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2014 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Elyes Gabel , Wes Bentley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?