Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yol Ayrımı izle 2017 Sansürsüz Yerli Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Yol Ayrımı izle 2017 Sansürsüz Yerli Film

Yol Ayrımı izle, Gençlik yıllarında tekstil şirketinde kendisi bir eleman olarak çalışan Mazhar adında ki adam ne olursa olur ve çok yükü bir para bulur. O parayı sağa sola savurmak yerine akını kullanır. Yaşı biraz ilerlediği için artı kendisi de bir iş sahibi olmak istemektedir. Yol Ayrımı tek parça izle, Kendisi daha önceden bir teksti işinde çalıştığı için oradan gelirin iyi olduğunu da bilmektedir. Bu yüzden de kendine ait bir tekstil firma sahibi olur. Yol Ayrımı full hd izle, Bu tekstil çok kısa sürede büyüdüğü için çok büyük şirketler arasında yer almaya başlamıştır. Mazhar Kozanlı adında ki adamın sahibi olduğu bu şirketten çok değişik gelirleri vardır.

Yol Ayrımı izle

Kendisinin zarara gireceğini bilse bile yoksullara yardım etmeyi seven bir kişidir. Yol Ayrımı tek parça full hd izle, Bu adam başkalarına karşı çok duygusal olsa da ailesine karşı o duyguları biraz katı haldedir. Ailesi bu durumun neden böyle olduğunu bilmiyor olsa da çok ama çok uzun zamandan beri bu acılar ile iç içe olan aile mutlu olmak istemektedir. Yol Ayrımı full izle, Her şey yeni yeni meydana gelmekte olsa da meydana gelen her şeyin de ciddiyetini kavramak isterler. Yol Ayrımı yeri film izle, Bu şirketi nası kurduğunu yıllar sonra açıklayan Mazhar açıklamasında ” Babamın bana bırakmış olduğu en güzel serveti…” diyerek açıklamıştır.

Yol Ayrımı tek parça yerli film izle

Yol Ayrımı donmadan izle, Bu adam ne olursa olur ve günün birinde araç kullanırken çok derinlere dalar. Sonrasında çok büyük bir kaza geçirdikten sonra artık kendi hayatı da başkalarına davranma hayatı da değişecektir. Yol Ayrımı 2017 izle, Yani başı başına farkı bir birey olarak kalacaktır. Yine de efsanelerin farklı farklı olduğu bilinmektedir. Eskisi gibi ailesine karşı sert değil de yumuşak davranmak istemesi onu başka bir insan olarak meydana getirir. Yol Ayrımı 720p izle, O andan sonra da çok ama çok değişik olaylar meydana gelecektir. Bakalım sizler de filmin devamını yorumlar da anlatabilecek misiniz? Fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 10 Kasım 2017

Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncular: Şener Şen, Mert Fırat, Nihal Yalçın, Rutkay Aziz, Tilbe Saran

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?